Najczęściej kupowane

Torba na ramię WANTED Tokyo Tiger niebieska
99,00 zł
49,00 zł
Torba na ramię WANTED Tokyo Tiger czerwona
99,00 zł
49,00 zł
Torba na ramię WANTED Tokyo Tiger biała
99,00 zł
49,00 zł
Plecak szkolny PASO Spiderman
126,80 zł
71,77 zł
Torba podróżna Shanghai (czerwona)
159,00 zł
79,00 zł
Portfel lady niebieski
59,00 zł
39,00 zł
Portfel skóra węża pomarańczowy
55,00 zł
35,00 zł
Torba transportowa Miami niebieska do noszenia na brzuchu
65,55 zł
36,00 zł
Rożek z kieszenią na wkład kokosowy beżowy Dzieci Smykoland
28,20 zł
23,28 zł

Ostatnie sztuki

Pozytywka pluszowa Królik Alexis
27,30 zł
21,40 zł
Torba transportowa Glamour
619,00 zł
315,00 zł
Torebka Blossom M GOODJOB
779,00 zł
284,25 zł
Plecak szkolny PASO Fineasz i Ferb
93,40 zł
52,88 zł
Torba podróżna Shanghai (złota)
159,00 zł
79,00 zł
Torebka na ramię Yellow Cab
69,00 zł
30,98 zł
Portfel lady żółty
59,00 zł
39,00 zł
Portfel skóra węża beżowy
55,00 zł
35,00 zł
Torba na ramię z nadrukiem radia
109,00 zł
46,65 zł

Nowe wyprzedaże

Ramka na zdjęcia Collage zielona
49,00 zł
20,25 zł
Akwarium półkula stojąca Galea Solo
209,00 zł
79,00 zł
Kocyk akrylowy Premium 110x140cm Wróżka BabyOno
65,00 zł
44,48 zł
Mata edukacyjna M5605 Fisher Price Ślimaczki, Żabki, Biedronki
108,00 zł
66,75 zł
Brązowa aktówka Angela
119,00 zł
57,15 zł
Portfel skóra węża beżowy
59,00 zł
39,00 zł
Portfel lakierowany czarny
109,00 zł
69,00 zł
Portfel lakierowany czerwony
79,00 zł
49,00 zł
Etui do laptopa WANTED No Laptop Inside
59,00 zł
21,76 zł
Skórzana torebka Wojewodzic
770,00 zł
252,20 zł

Polityka prywatności


Polityka prywatności sklepu internetowego Smartfox.pl

Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne. Wszelkie przekazane nam dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, na jaki wyraziłeś/aś zgodę. W przypadku, gdy postanowisz jednak nie podawać nam niezbędnych do realizacji zamówienia danych i nie wyrazisz zgody na ich przetwarzanie, niestety nie będziemy mogli zrealizować Twojego zamówienia.

Prosimy, abyś pamiętał/a, że w każdej chwili masz prawo do aktualizacji lub całkowitego usunięcia swoich danych osobowych. Możesz to zrobić samodzielnie, jak i korzystając z naszej pomocy, której chętnie udzielimy.

Zapewniamy Cię, że nasza firma przestrzega restryktywnej polityki bezpieczeństwa danych osobowych. Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne i dokładamy wszelkich starań, aby poziom ten z roku na rok był coraz wyższy. Wierzymy, że zapoznanie się z naszą polityką prywatności pozwoli Ci poczuć się bezpiecznie i cieszyć zakupami w Smartfox.pl.

 

I. Kto jest administratorem danych osobowych Smartfox.pl?

Administratorem danych osobowych Smartfox.pl (dalej Administrator), czyli odpowiedzialnym za zapewnienie bezpieczeństwa Twoim danym osobowym jest:

NGCom sp. z o.o.
ul. Sielska 17A
60-129 Poznań
NIP: 779-23-79-288
REGON: 301493952
wpisany do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000361287, z kapitałem zakładowym w wysokości 250.000 zł.

 

II. Jak chronimy Twoje dane osobowe?

Administrator wdrożył w Smartfox.pl politykę bezpieczeństwa danych osobowych i politykę bezpieczeństwa systemu IT, które zapewniają skuteczną ochronę Twoich danych osobowych.

Do najważniejszych elementów systemu ochrony danych osobowych należą:

 1. Dostęp do Twoich danych osobowych, mają tylko ci pracownicy Smartfox.pl, którzy zostali przeszkoleni zgodnie z polityką bezpieczeństwa danych osobowych.
 2. System IT Smartfox.pl spełnia wszelkie standardy ochrony danych osobowych.

Zastosowano środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych zgodne z wymaganiami określonymi w przepisach o ochronie danych osobowych, w tym rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz. 1024) oraz wytycznymi Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Administrator dopełnił wszelkich prawem przewidzianych obowiązków w zakresie ochrony danych osobowych.

 

III. Dlaczego i o jakie Twoje dane osobowe prosimy?


 1. Rejestracja

  W trakcie rejestracji prosimy o podanie danych niezbędnych do założenia konta w Smartfox.pl, dzięki czemu nie musisz przy każdym kolejnym zakupie tracić czasu na ponowne wypełnianie całego formularza zamówienia. Rejestracja nie jest obowiązkowa, możemy zrealizować Twoje zamówienie bez zakładania przez Ciebie konta.

  Zarejestrowany Klient po zalogowaniu ma możliwość weryfikacji statusu złożonego zamówienia i historii dokonanych zakupów. Zarejestrowany i zalogowany Klient w każdej chwili może samodzielnie poprawiać lub uzupełniać dane z Smartfox.pl.

  W trakcie rejestracji prosimy o:

  1. imię i nazwisko – niezbędne nam do wystawienia później dokumentu sprzedaży i zaadresowania przesyłki;
  2. adres (ulica, numer domu/lub numer domu i lokalu, kod pocztowy i miasto) – niezbędny nam później do zaadresowania przesyłki;
  3. e-mail – niezbędny do logowania do Smartfox.pl i komunikacji związanej z korzystaniem z Smartfox.pl;
  4. numer telefonu – niezbędny w przypadku wyboru niektórych metod dostawy (wymagany przez przewoźników).

  Dane podane w trakcie rejestracji są przetwarzane wyłącznie przez NGCom sp. z o.o. i nie są wykorzystywane w żaden inny sposób.

 2. Złożenie zamówienia

  W trakcie składania zamówienia prosimy o podanie nam danych niezbędnych do realizacji zamówienia, które w przypadku zarejestrowanych i zalogowanych Klientów częściowo pobierane są automatycznie z danych podanych przy rejestracji.

  Przy składaniu zamówienia prosimy o:

  1. imię i nazwisko lub nazwę firmy/instytucji – niezbędne do wystawienia dokumentu sprzedaży i zaadresowania przesyłki;
  2. adres (ulica, numer domu/lub numer domu i lokalu, kod pocztowy i miasto) – niezbędny do zaadresowania przesyłki;
  3. e-mail – niezbędny do komunikacji związanej z realizacją zamówienia;
  4. numer telefonu – niezbędny w przypadku wyboru niektórych metod dostawy (wymagany przez przewoźników);
  5. numer NIP (opcjonalnie) – niezbędny do wystawienia dowodu sprzedaży.

  W przypadku, kiedy przy składaniu zamówienia Klient wybierze dostawę na inny adres niż wskazany przy rejestracji lub składaniu zamówienia, prosimy dodatkowo o:

  1. imię i nazwisko lub nazwę firmy/instytucji – niezbędne do zaadresowania przesyłki;
  2. adres (ulica, numer domu/lub numer domu i lokalu, kod pocztowy i miasto) – niezbędny do zaadresowania przesyłki;
  3. numer telefonu do odbiorcy przesyłki – niezbędny w przypadku wyboru niektórych metod dostawy (wymagany przez przewoźników).

  Dane podane w trakcie składania zamówienia są przetwarzane przez NGCom sp. z o.o. i następujące podmioty w podanym poniżej zakresie:

  1. Imię i nazwisko, adres, telefon wskazane jako adres dostawy przekazywane są firmom przewozowym w postaci etykiety/listu przewozowego będących jednocześnie zleceniem doręczenia przesyłki. W zależności od wybranego rodzaju przesyłki w/w dane przekazywane są:
   1. DPD Polska Sp. z o.o.,
   2. General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.,
   3. Poczta Polska S.A.
  2. Adres e-mail przekazywany jest do:
   1. Ceneo Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-166), ul. Grunwaldzka 182, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS: 0000493884, NIP: 7792420393, REGON: 302655470 w ramach usługi świadczonej przez Ceneo w związku z uczestnictwem sklepu Smartfox.pl w programie "Zaufane Opinie", polegającej na przesyłaniu przez Ceneo do Użytkowników za pośrednictwem poczty elektronicznej ankiet służących uzyskaniu od Użytkownika opinii na temat transakcji dokonywanej przez Użytkownika w Sklepie Smartfox.pl, a także na zamieszczaniu w serwisie dostępnym w domenie Ceneo.pl opinii wyrażonych przez Użytkowników w rezultacie otrzymania ankiet. Użytkownik dokonujący zakupu w Sklepie Smartfox.pl może dobrowolnie wyrazić zgodę na przekazanie jego danych osobowych, w tym adresu e-mail do Ceneo oraz na przetwarzanie przez Ceneo jego danych osobowych – wyłącznie w celu wypełnienia ww. ankiety.

  W przypadku skorzystania z płatności z wykorzystaniem zewnętrznego systemu płatności, wszelkie dane podane po przejściu na stronę operatora płatności pozostają zarejestrowane wyłącznie w jego bazie i nie są w żaden sposób dostępne lub przechowywane przez NGCom sp. z o.o..

  NGCom sp. z o.o. w ramach sklepu Smartfox.pl współpracuje z następującymi operatorami płatności:

  1. PayU S.A., operatora serwisu payu.pl;
  2. Dotpay S.A., operatora serwisu dotpay.pl.
 3. Subskrypcja newslettera

  W przypadku subskrypcji newslettera oraz wyrażenia zgody na jego otrzymywanie w procesie rejestracji lub składania zamówienia prosimy jedynie o podanie adresu e-mail, na który przesyłane będę informacje handlowe od Administratora, z których w każdej chwili możesz zrezygnować logując się na swoje konto w Smartfox.pl lub klikając link anulujący subskrypcję znajdujący się w stopce każdego newslettera.

  Dane podane w trakcie subskrypcji newslettera są przetwarzane tylko i wyłącznie przez NGCom sp. z o.o.

 

IV. Twoje dane osobowe, które pobierane są automatycznie po wejściu na Smartfox.pl


 1. Smartfox.pl (serwer)

  System informatyczny, z którego korzysta Smartfox.pl automatycznie gromadzi w logach dane związane z urządzeniem, z którego korzystasz łącząc się z Smartfox.pl. Dane te gromadzone są jedynie w celach statystycznych i dotyczą: typu urządzenia, systemu operacyjnego, rodzaju przeglądarki internetowej, rozdzielczości ekranu, głębi kolorów, IP, dostawcy usług internetowych, czy adres wejścia na Smartfox.pl i są wykorzystywane jedynie w procesie optymalizacji Smartfox.pl w celu zapewnienia jak największej wygody korzystania.

  Dane te nie są nigdy łączone z danymi podanymi, o których mowa w III części i stanowią jedynie materiał do analizy statystycznej i mechanizmów korygowania błędów systemowych.

 2. Smartfox.pl (cookies)

  Smartfox.pl wykorzystuje technologię „cookies”, czyli plików tekstowych umieszczanych na Twoim urządzeniu, w celu umożliwienia Smartfox.pl rozpoznania Ciebie i dostosowania Smartfox.pl do Twoich potrzeb.

  Smartfox.pl wykorzystuje cookies do:

  1. zapamiętania zalogowania;
  2. zapamiętania zawartości Twojego koszyka;
  3. zapamiętania Twoich preferencji wyświetlania Smartfox.pl;
  4. tworzenia statystyk i raportów oglądalności i funkcjonowania Smartfox.pl.

  W przypadku, gdy nie zgadzasz się na umieszczanie na swoim urządzeniu plików cookies możesz zablokować ich umieszczenie odpowiednio konfigurując swoją przeglądarkę internetową. Informacje jak to zrobić znajdziesz w plikach pomocy swojej przeglądarki internetowej. Niestety w przypadku zablokowania plików cookies pochodzących ze sklepu internetowego Smartfox.pl nie możemy zagwarantować jego poprawnego działania.

  Jeżeli zgadzasz się na umieszczanie na swoim urządzeniu plików cookies, ale po zakończeniu odwiedzin w Smartfox.pl chciałbyś/chciałabyś je skasować, możesz to zrobić bez ryzyka, a informacje o tym, jak to zrobić znajdziesz w plikach pomocy swojej przeglądarki internetowej.

 3. Google Analytics (cookies)

  Google Analytics wykorzystuje technologię „cookies”, czyli plików tekstowych umieszczanych na Twoim urządzeniu, w celu umożliwienia przeanalizowania przez NGCom sp. z o.o. źródeł ruchu i sposobu, w jaki odwiedzający korzystają z niego.

  Google gromadzi na swoich serwerach dane pozyskane z umieszczania na urządzeniach plików cookies i korzysta z tych informacji w celu tworzenia raportów i świadczenia innych usług związanych z ruchem i korzystaniem z Internetu.

  Google może również przekazywać te informacje osobom trzecim, jeżeli będzie zobowiązana to uczynić na podstawie przepisów prawa lub w przypadku, gdy osoby te przetwarzają takie informacje w imieniu Google.

  Dane te nie są nigdy łączone z danymi podanymi, o których mowa w III części i stanowią jedynie materiał do analizy statystycznej i mechanizmów korygowania błędów systemowych.

  Jeżeli nie zgadzasz się na umieszczanie na swoim urządzeniu plików cookies możesz zablokować ich umieszczenie odpowiednio konfigurując swoją przeglądarkę internetową. Informacje jak to zrobić znajdziesz w plikach pomocy swojej przeglądarki internetowej. Niestety w przypadku zablokowania plików cookies Google nie możemy zagwarantować poprawnego działania Smartfox.pl.

  Jeżeli zgadzasz się na umieszczanie na swoim urządzeniu plików cookies Google, ale po zakończeniu odwiedzin w Smartfox.pl chciałbyś/chciałabyś je skasować, możesz to zrobić bez ryzyka, a informacje o tym, jak to zrobić znajdziesz w plikach pomocy swojej przeglądarki internetowej.

 4. Google AdWords (cookies)

  Google AdWords wykorzystuje technologię „cookies”, czyli plików tekstowych umieszczanych na Twoim urządzeniu, w celu umożliwienia przez NGCom sp. z o.o. oceny poprawności i skuteczności prowadzonej działalności reklamowej z wykorzystaniem sieci AdWords.

  Google gromadzi na swoich serwerach dane pozyskane z umieszczania na urządzeniach plików cookies i korzysta z tych informacji w celu tworzenia raportów i świadczenia innych usług związanych z ruchem i korzystaniem z internetu.

  Google może również przekazywać te informacje osobom trzecim, jeżeli będzie zobowiązana to uczynić na podstawie przepisów prawa lub w przypadku, gdy osoby te przetwarzają takie informacje w imieniu Google.

  Dane te nie są nigdy łączone z danymi podanymi, o których mowa w III części i stanowią jedynie materiał do analizy statystycznej i mechanizmów korygowania błędów systemowych.

  Jeżeli nie zgadzasz się na umieszczanie na swoim urządzeniu plików cookies możesz zablokować ich umieszczenie odpowiednio konfigurując swoją przeglądarkę internetową. Informacje jak to zrobić znajdziesz w plikach pomocy swojej przeglądarki internetowej. Niestety w przypadku zablokowania plików cookies Google nie możemy zagwarantować poprawnego działania Smartfox.pl.

  Jeżeli zgadzasz się na umieszczanie na swoim urządzeniu plików cookies Google, ale po zakończeniu odwiedzin w Smartfox.pl chciałbyś/chciałabyś je skasować, możesz to zrobić bez ryzyka, a informacje o tym, jak to zrobić znajdziesz w plikach pomocy swojej przeglądarki internetowej.

 5. Cookies pochodzące z serwerów partnerów Smartfox.pl

  Smartfox.pl korzysta ze skryptów i elementów oprogramowania dostarczonych i znajdujących się na serwerach jego partnerów biznesowych. Takie cookies mogą zawierać dane niezbędne partnerowi do realizacji usługi dostarczanej NGCom sp. z o.o. lub zawierać inne niż wymienione w polityce prywatności dane.

  NGCom sp. z o.o bardzo starannie dobiera swoich partnerów biznesowych, nie odpowiada jednak za ich politykę w zakresie cookies. Dlatego zalecamy weryfikację każdego z naszych partnerów w zakresie własnym i samodzielne podjęcie decyzji, czy chcesz akceptować ich cookies.

  Smartfox.pl wykorzystuje skrypty następujących partnerów:

  1. Google Inc. z siedzibą w Mountain View (CA, USA) – logowanie;
  2. Facebook Inc. z siedzibą w Menlo Park (CA, USA) – logowanie, recenzje;
  3. Yahoo! Inc. z siedzibą w Sunnyvale (CA, USA) – recenzje;
  4. Microsoft Corporation z siedzibą w Redmond (WA, USA) – recenzje.

  Jeżeli nie zgadzasz się na umieszczanie na swoim urządzeniu plików cookies możesz zablokować ich umieszczenie odpowiednio konfigurując swoją przeglądarkę internetową. Informacje jak to zrobić znajdziesz w plikach pomocy swojej przeglądarki internetowej. Niestety w przypadku zablokowania plików cookies pochodzących z serwerów naszych partnerów nie możemy zagwarantować poprawnego działania Smartfox.pl.

  Jeżeli zgadzasz się na umieszczanie na swoim urządzeniu plików cookies pochodzących z serwerów naszych partnerów, ale po zakończeniu odwiedzin w Smartfox.pl chciałbyś/chciałabyś je skasować, możesz to zrobić bez ryzyka, a informacje o tym, jak to zrobić znajdziesz w plikach pomocy swojej przeglądarki internetowej.

 

V. Polityka prywatności bezpieczeństwa partnerów NGCom sp. z o.o.

NGCom sp. z o.o. bardzo starannie dobiera swoich partnerów biznesowych i równie starannie weryfikuje zamieszczane w Smartfox.pl linki do innych stron internetowych. NGCom sp. z o.o. nie odpowiada jednak za standard i politykę ochrony prywatności stosowaną przez właścicieli, operatorów czy administratorów tych stron. Dlatego zalecamy weryfikację każdego z naszych partnerów w zakresie własnym i samodzielne podjęcie decyzji, czy chcesz powierzyć im Twoje dane osobowe.

 

VI. Udostępnianie Twoich danych osobowych

W szczególnych sytuacjach, w których obowiązujące prawo nakazuje administratorowi udostępnienie zebranych danych organom państwowym, NGCom sp. z o.o. dane takie udostępni. Za wyjątkiem tych sytuacji, Twoje dane osobowe będą ujawnianie wyłącznie w zakresie, celu i podmiotom wymienionym w niniejszej polityce prywatności.

 

VII. Zmiana polityki prywatności Smartfox.pl

NGCom sp. z o.o. zastrzega sobie prawo zmiany polityki prywatności, o ile będzie wymagać tego obowiązujące prawo, ulegną zmianie warunki technologiczne funkcjonowania Smartfox.pl lub zmiana będzie wprowadzać standard wyższy od minimum wymaganego prawem.

O takiej zmianie NGCom sp. z o.o. powiadomi drogą elektroniczną (na wskazany przy rejestracji e-mail). Powiadomienie zostanie wysłane co najmniej na 30 dni przed wejściem w życie nowej polityki prywatności.

Aktualny tekst polityki prywatności zawsze znajduje się pod adresem http://www.smartfox.pl/webpage/polityka-prywatnosci.html.

 

VIII. Kontakt

NGCom sp. z o.o. kontaktuje się z Tobą korzystając z podanego e-maila, a tylko w szczególnych sytuacjach korzystamy z podanego przez Ciebie numeru telefonu.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do polityki prywatności i bezpieczeństwa Twoich danych osobowych zachęcamy do kontaktu pod naszym numerem telefonu 537 877 844  lub e-mail prywatnosc@smartfox.pl.

W przypadku chęci aktualizacji lub usunięcia Twoich danych osobowych, o ile nie możesz lub nie chcesz zrobić tego samodzielnie, prosimy o kontakt pod naszym numerem telefonu 537 877 844  lub e-mail prywatnosc@smartfox.pl.

W powyższych sprawach można również korespondować z nami pod adresem:

NGCom sp. z o.o.
Smartfox.pl
ul. Fabryczna 3D
62-200 Gniezno

 

Wersja 1.2 (Poznań, dnia 25 listopada 2013 roku)